Pozostałe usługi

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z konsultingiem, marketingiem internetowym, pozycjonowaniem, jak i kreacją. Tak szerokie spektrum pozwala spojrzeć szerzej na potrzeby firmy.  Nasi specjaliści dokonają dogłębnej analizy Twojej aktualnej sytuacji na rynku oraz przyjrzą się szczegółowo Twojej konkurencji, a także grupie docelowej. Dzięki stworzonym raportom wyciągniemy wnioski, które ułatwią opracowanie skutecznej strategii, by Twoja marka zdobyła odznakę męstwa.

W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które pomogą Ci zrealizować Twoje cele biznesowe. Oto bitwy, które musisz stoczyć, by odnieść zwycięstwo:

  • content marketing,
  • marketing szeptany,
  • linkbuilding,
  • konsulting Google,
  • tworzenie stron www,
  • Google Moja Firma.

Zobacz i przekonaj się sam. Niezależnie od tego, czy dopiero założysz firmę i rozpoczniesz ekspansję Internetu, czy też otwierasz się na działalność w sieci lub od wielu budujesz swoją markę online, możesz czuć się bezpiecznie. Dzięki wsparciu takiej armii stoczysz każdą walkę i podbijesz wirtualny świat. Wszystko zależy od decyzji, którą podejmiesz teraz. Zanim jednak do tego dojdzie, poznaj lepiej naszych walecznych żołnierzy.

Zyskaj nowych odwiedzających twoją stronę.

ZWIĘKSZYMY WIDOCZNOŚĆ TWOJEJ STRONY W GOOGLE NAWET O KILKASET PROCENT

Content marketing

Marketing treści to efektowny sposób, by zdobyć serca konsumentów i zbudować pozytywny wizerunek. Zabawa formą oraz sprawne operowanie słowem, dźwiękiem oraz obrazem pozwolą Ci uwieść potencjalnych klientów. W ten sposób zakorzenisz Twoją markę w ich podświadomości i rozbudzisz pożądanie. Jeśli dołożysz wszelkich starań, by spełnić daną obietnicę, Wasza więź stanie się niezniszczalna. Dzięki temu zdobędziesz sojuszników, którzy pomogą Ci spełnić marzenia.

Marketing szeptany

Czy słyszałeś kiedyś o tym, że sformułowanie powtórzone kilka razy, choćby było kłamstwem stanie się prawdą? Ludzie w to uwierzą. Spokojnie. Tutaj walczymy fair play i brzydzimy się oszustwem. Marketing szeptany może Ci pomóc w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Udzielanie się np. na forach internetowych i zapraszanie do zapoznania się z ofertą może zwiększyć ruch na Twojej stronie. Wiemy, jak robić to skutecznie, by nie spamować i nie zaszkodzić w ten sposób Twojej witrynie. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że zaśmiecanie Internetu może skończyć się nałożeniem filtru Google. Kara tego typu obniży Twoją pozycję w wyszukiwarce, a tym samym oddali Cię od upragnionego celu. Jeśli rozważasz skorzystanie z tej możliwości, koniecznie skorzystaj z pomocy fachowców.

Linkbuilding

Budowanie sieci linków to ważny aspekt pozycjonowania każdej strony internetowej. Wbrew pozorom pozyskiwanie wartościowych odnośników do serwisu jest sztuką. Od dłuższego czasu algorytmy Google nakładają sankcję na tych, którzy kupują kiepskiej jakości linki. Zasada jest prosta: lepiej, gdy boty odkryją kilka hiperłączy znajdujących się w wiarygodnych witrynach, niż kilkaset, które okażą się spamem. Techniki black hat są zabronione i my z nich nie korzystamy. W naszej pracy stawiamy na uczciwość i do takiego podejścia zachęcamy każdego.

Konsulting Google

Biznes w sieci nie wybacza błądzenia po omacku. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcemy pomóc markom wykorzystać ich potencjał. Chętnie poznamy Twoją firmę, jej charakter, strukturę i narzędzia, z których korzysta. Następnie sprawdzimy, co mogłoby funkcjonować lepiej oraz podpowiemy, jakie usprawnienia warto wprowadzić, by Twój serwis generował wyższe dochody ze sprzedaży.

Tworzenie stron www

Strona internetowa to nie tylko wizytówka Twojego przedsiębiorstwa w wirtualnym świecie, ale również narzędzie marketingowo-sprzedażowe. By nienagannie pełniło swoją funkcję i stało się prawdziwą maszynką do zarabiania pieniędzy, musi spełniać pewne wymogi. Nasz zespół potrafi stworzyć witryny, które w 100% odpowiadają wytycznym Google, dzięki czemu łatwiej im zdobyć wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki.

Google Moja Firma

Dzięki wirtualnej wizytówce, możesz ułatwić użytkownikom dotarcie do swojej siedziby i w ten sposób efektywniej rozwijać lokalny biznes. Jak pokazują statystyki, konsumenci częściej wybierają ofertę przedsiębiorstw, które korzystają z tej formy promocji. Nie zastanawiaj się dłużej i wstąp w ich szeregi, by wznieść Twoją markę na wyższy poziom.

Teraz znasz już bliżej naszych męskich wojowników i możesz zadecydować, czy jesteś gotów, by wkroczyć w nową erę w historii Twojej firmy. To prawda, że walka nie będzie łatwa. Wymaga wiele czasu, pracy i cierpliwości. Może się okazać, że czasem wystąpi konieczność zmiany obranej strategii. Najważniejsze, by błyskawicznie i odważnie reagować na ruchy konkurencji. Musisz być na to gotowy.

Jeśli trudno Ci podjąć decyzję lub boisz się zmian, przyjrzysz się Twojej marce. Czy jest taka, jak wyobrażałeś ją sobie na początku? Ile czasu minęło, nim doszedłeś do punktu, w którym jesteś teraz? Widzisz? To nie był dzień ani dwa. Ciężko pracowałeś przez wiele tygodni, miesięcy, lat…

Możesz dalej kroczyć tą drogą. Ważne, że nie musisz jej pokonać samodzielnie. W grupie jest zawsze łatwiej. Więcej osób, pomysłów, możliwości… Takiej okazji nie możesz zaprzepaścić.

Jeżeli marzysz o tym, by zostać orłem biznesu, musisz być spostrzegawczy i odznaczać się bystrością. Tylko w ten sposób Twoi rywale mogą Cię stawiać sobie za wzór. Nie zastanawiaj się dłużej.

Zadzwoń lub napisz i zostaw nam krótką wiadomość już teraz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak tylko to możliwe, by poświęcić Ci jak najwięcej uwagi i zrozumieć Twoje problemy. Dzięki temu opracujemy efektowny plan walki.

Chwyć za smartfona i dołącz do elity przedsiębiorców, którym się udało. Poczuj smak zwycięstwa!

Wykonamy profesjonalny i dogłębny audyt twojej strony internetowej.

ANALIZA WITRYNY INTERNETOWEJ