Kampanie w sieci reklamowej

Sieć reklamowa Google umożliwia emisję reklam AdWords w rozmaitych witrynach. Wybór jest naprawdę gigantyczny, gdyż jest ich ponad 2 miliony. Dzięki niej można trafić do szerokiej grupy odbiorców, zwiększyć ruch na stronie i rozpoznawalność marki, a także zarobić sporą sumę pieniędzy. Aby wypromować skutecznie firmę, należy przygotować angażujące treści i właściwie ustawić target. Komunikaty mogą być prezentowane z uwzględnieniem:

 • kontekstu, czyli słów i fraz kluczowych;
 • miejsca docelowego, czyli dopasowania odpowiednich stron www;
 • osób, czyli dobrania grupy docelowej, np. na zasadzie remarketingu.
Dbałość o każdy detal prezentowanej oferty jest kluczowa, ponieważ użytkownicy decydują się na wybór tej, która najbardziej odpowiada im potrzebom, niezależnie od kolejności wyświetleń.

 

Zwiększymy sprzedaż w twoim e-sklepie

AUTYD, OPTYMALIZACJA I POZYCJONOWANIE SKLEPU INTERNETOWEGO

W jaki sposób możesz dotrzeć do konsumentów za pomocą sieci reklamowej?

Sieć reklamowa Google oferuje efektowne formaty reklamowe, które mogą Ci pomóc w zwiększeniu konwersji. Oto niektóre z nich:

 • Elastyczne reklamy displayowe

Ich zaletą jest automatyzacja. By przygotować komunikat promocyjny tego typu, wystarczy dodać tekst, obraz i logo. Resztę zrobi za Ciebie Google. Jeśli zabraknie Ci grafik, możesz skorzystać za darmo z biblioteki obrazów. Dzięki optymalizacji przekaz zachowa styl nawiązujący do Twojej strony www.

 • Przesłane reklamy graficze

To propozycja dla marek, które preferują samodzielnie przygotowane grafiki reklamowe. Można je przesłać w formacie HTML5 lub w dowolnym rozmiarze.

 • Reklamy angażujące

Są to awanagardowe reklamy graficzne lub ciekawe filmiki publikowane w kanale YouTube bądź w sieci reklamowej.

 • Reklama w Gmailu

Komunikaty są emitowane na górnych kartach w skrzynce odbiorczej.

Co zyska Twoja firma, jeśli skorzysta z sieci reklamowej?

Treści promocyjne wyświetlane w sieci pojawiają się w przeróżnych serwisach i aplikacjach. Możliwości są tutaj ogromne. To Ty decydujesz, z jakich kanałów chcesz skorzystać, by trafić do potencjalnych klientów. Możesz stworzyć różnorakie komunikaty, dostosowując każdy z przekazów do innej grupy i dopasowując formę do jej preferencji. Google proponuje: teksty reklamowe, video, grafiki oraz multimedia. W ten sposób można dowolnie testować i modyfikować prezentację swojej oferty, by wybrać tę opcję, która najlepiej motywuje konsumentów do zakupu.

Szerokie spektrum kombinacji form oraz praktycznie nieograniczony dostęp stron, blogów i kanałów, na których można emitować reklamy to niewątpliwa zaleta Google. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Pomyśl, ile negocjacji musiałbyś przejść, aby promować swoją firmę w różnych serwisach. Ile musiałbyś zapłacić? Czy tobie jako jednostce udałoby się wynegocjować stawkę na takim poziomie jak Google? Ile trudu i nerwów by Cię to kosztowało?

Sieć reklam pozwoli Ci dotrzeć za pomocą jednego panelu do wielu odbiorców za pomocą różnych kanałów. Sam decydujesz o budżecie, który chcesz przeznaczyć na kampanię. W zamian otrzymujesz:

 • dostęp do wielu witryn,
 • możliwość testowania reklam,
 • dostęp do raportu, dzięki któremu zweryfikujesz efektywność kampanii,
 • ogromny zasięg,
 • możliwość zwiększania świadomości marki,
 • większy ruch na stronie,
 • możliwość stworzenia przewagi konkurencyjnej,
 • umocnienie pozycji na rynku,
 • wzrost zysków ze sprzedaży.

Ponadto systematyczny ruch w serwisie może wpłynąć na wyższą pozycję w Google, jeśli uda Ci się zachęcić użytkowników do konwersji. Przed przystąpieniem do działań promocyjnych warto zadbać o użyteczność strony.

 

W jaki sposób możesz zbudować świadomość marki, korzystając z reklamy sieciowej?

Dzięki reklamom displayowym możesz zwiększyć rozpoznawalność marki w Internecie. Grafiki i filmy skuteczniej zapadają w pamięci odbiorców. Dzięki nim dużo szybciej możesz nawiązać emocjonalną komunikację z potencjalnymi klientami. Poza tym multimedia lepiej oddziałują na wyobraźnię, a tym samym zakorzeniają wizerunek marki w podświadomości. W ten sposób możesz zbudować niebanalną historię, która zapadnie głęboko w sercach Internautów i skutecznie przeprowadzi ich przez ścieżkę zakupową.

Czy chciałbyś zaprezentować duszę swojej firmy szerokiej grupie konsumentów? Marzysz o tym, by Twoja marka wywoływała pozytywne emocje wśród odbiorców? Koniecznie zainwestuj w reklamę sieciową i podbij wirtualny świat swoim przekazem.

Atrakcyjne reklamy multimedialne pozwolą Ci wprowadzić Twój biznes w nowy wymiar. Z ich pomocą skutecznie zaznaczysz swoją obecność na rynku i rozpoczniesz ekscytującą rywalizację z liderami w Twojej branży. Jeśli chcesz rozpocząć nową przygodę biznesową, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz. Zapoznamy się z Twoją ofertą i opracujemy strategię, dzięki której Twoja strona internetowa zacznie sprzedawać więcej, a Ty zarobisz pieniądze, które pozwolą Ci spełnić marzenia i rozwinąć firmę. Chwyć za telefon i wybierz numer do naszego specjalisty od reklamy sieciowej. Nie zwlekaj i daj poczuć swój oddech na plecach konkurencji.

Nie szukaj już więcej agencji marketingowej. Bowiem właśnie ją znalazłeś.

DOŁĄCZ DO SETEK ZADOWOLONYCH KLIENTÓW