Opieka SEO

Opieka SEO — Twoja strona internetowa w bezpiecznych rękach

Opieka SEO to atrakcyjna propozycja dla każdego przedsiębiorcy. Strona internetowa to obecnie absolutne must have każdej liczącej się firmy. Stanowi ona nie tylko wizytówkę przedsiębiorstwa, ale jest również świetnym narzędziem marketingowo-sprzedażowym. Odpowiednio zoptymalizowana pozwala wygenerować znaczne przychody, zwiększyć rozpoznawalność marki, jak i walczyć z największą konkurencją. Dzięki temu firma może pozyskać nowych klientów i nawiązać nowe kontakty biznesowe, które ułatwią realizację nowych celów w przyszłości.

Aby odnieść sukces w wirtualnym świecie, trzeba zadbać o każdy szczegół i nieustannie śledzić zmieniające się trendy. W sieci sytuacja jest bardziej dynamiczna niż w świecie rzeczywistym. Internet to inny wymiar, tutaj wszystko podporządkowane jest użytkownikom i automatyzacji. Strony, które nie odpowiadają algorytmom i nie spełniają kryteriów UX w bardzo szybkim tempie stają się niewidoczne. Zamiast zysków generują straty i zmniejszają potencjał firmy. Można jednak tego uniknąć, nie tracąc czasu na nieefektywne poszukiwania. Co więcej, nie ma nawet konieczności, by tworzyć dodatkowy etat.

Opieka nad stroną internetową sprawowana przez wykwalifikowane osoby to gwarancja regularnego monitorowania pozycja, optymalizowania serwisu i jego rozbudowy. Specjaliści od SEO i webmasterzy zadbają o systematyczne modyfikacje witryny oraz pomogą opracować skuteczną strategię.

Dotrzyj do nowych klientów w twojej okolicy.

ZWIĘKSZYMY WIDOCZNOŚĆ TWOJEJ STRONY W GOOGLE NAWET O KILKASET PROCENT

Na czym dokładnie polega opieka SEO?

Opieka SEO wiąże się z nieustannym diagnozowaniem strony www, dzięki czemu marka ciągle umacnia swoją pozycję. W zależności od indywidualnych potrzeb oferujemy różne pakiety, które różnią się między sobą zakresem świadczonych usług. Każdy z nich zawiera  kluczowe analizy dające możliwość utrzymania wysokiej pozycji w SERP lub pięcia się w górę w rankingu. Należy przy tym pamiętać, że SEO to proces i nie przynosi efektów po kilku dniach. W ramach podstawowej opieki nad stroną internetową zapewniamy:

  • analizę Google Search Console;
  • analizę Google Analytics;
  • analizę słów kluczowych;
  • analizę parametrów technicznych z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi.

Ponadto raz w miesiącu przygotowujemy raport z przeprowadzonych działań, który jest omawiany podczas konsultacji SEO.

Proponujemy również dodatkowe usługi, które pozwolą zwiększyć efektywność prowadzonych kampanii i wygenerować jeszcze większe zyski. Aby jeszcze skuteczniej walczyć z największymi gigantami w branży, mogą Państwo wzbogacić swój pakiet o:

  • analizę linków prowadzących do strony;
  • analizę konkurencji — liczba konkurentów do ustalenia;
  • audyt SEO;
  • nadzór nad przenoszeniem strony www lub jej przebudową;
  • zdalnego Project Managera SEO, który ułatwi realizację prowadzonych przedsięwzięć.

Opieka nad stroną internetową, czy to się opłaca?

Opieka SEO przynosi firmie niebywałe korzyści i pozwala zrealizować wiele celów. Specjaliści SEO stanowią gwarancję skutecznej optymalizacji ponoszonych wydatków. Służą swą pomocą i chętnie udzielają wartościowych porad, dzięki któremu można rozwijać biznes w Internecie. Wykazują się przy tym wysoką etyką zawodową, zapewniając dyskrecję oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Wskazówki fachowców od SEO ułatwiają prowadzenie kampanii contentowej, w wyniku której można pozyskać wartościowe linki. Ponadto comiesięczna aktualizacja danych zapewnia wyższą skuteczność wprowadzanych rozwiązań. W rezultacie zwiększa się konwersja na stronie, a roboty Google uznają serwis za coraz bardziej wartościowy. Co więcej, rywalizacja w sieci staje się prostsza, a insight konsumencki przestaje być tajemnicą.

Jeśli jeszcze się wahasz, napisz lub zadzwoń. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odkryjemy przed Tobą nieznane dotąd obszary, dzięki którym wzmocnisz swoją markę.

Nie szukaj już więcej agencji marketingowej. Bowiem właśnie ją znalazłeś.

DOŁĄCZ DO SETEK ZADOWOLONYCH KLIENTÓW